На заході України перемагають «Батьківщина» і УДАР, – дослідження

Якби вибори відбулися найближчої неділі, то на Західній Україні найбільше голосів отримала б Об’єднана опозиція ВО «Батьківщина» і УДАР, повідомив 28 вересня під час презентації нового соцдослідження президент українського фонду «Громадська думка» Володимир Подгорнов.

Серед виборців, які збираються взяти участь у виборах, за «Батьківщину» готові проголосувати 38%, за УДАР – 17%, за ВО «Свобода» – 16%. П’ятивідсотковий бар’єр долала б також Партія регіонів, «Наша Україна» набирала б 4,3%.

Серед політиків найбільшу довіру мешканців, згідно з дослідженням, мають Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок – усім трьом довіряє більше 60% мешканців.

Окрім того, опитування показало, що 80% мешканців західноукраїнських областей очікують фальсифікацій на виборах. В масштабних акціях протесту, за словами Володимира Подгорнова, готові взяти участь 26% опитаних, 24% не візьмуть участь в акціях протесту за будь-яких умов, а 20%, навпаки, візьмуть в них участь незалежно від масштабу.

Опитування проводилося у вересні на території західноукраїнських областей. Опитали 1,8 тис. респондентів. Похибка складає 2,6%.

Як інформував ZAXID.NET, нещодавно керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович представив дослідження електоральних настроїв львів’ян, з якого випливає, що найзапеклішою боротьба серед кандидатів-мажоритарників буде на Сихові.

На цьому тижні директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала заявив, що позитивні дані загальноукраїнських соціологічних опитувань не гарантують Партії регіонів перемогу на парламентських виборах.

Архіви