На посаду голови Львівської облради чотири претенденти

Розпочалися консультації між політичними силами щодо кандидатури на посаду голови Львівської облради. Найімовірнішими кандидатами на цю посаду є Пилип Пилипенко, Степан Кубів, Василь Куйбіда та Мирослав Сеник.

Про це сьогодні, 11 листопада, йшлося на прес-конференції-дебатах Незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір-2010» на тему: «Як депутатам посилити вплив самоврядування на виконавчу владу?»..

«Ми розпочали консультації щодо можливості обрання Василя Куйбіди на посаду голови Львівської облради», – повідомив депутат облради від НРУ Олександр Ганущин. Разом із тим він зазначив, що обговорюються кандидатури Сеника та Пилипенка.

У той час голова Львівської облради V демскликання Мирослав Сеник назвав ймовірними кандидатури Пилипенка, голови ЛОО партії «Фронт змін» Степана Кубіва та Василя Куйбіди. «На цьому поставимо крапку», – резюмував Сеник, не назвавши свого прізвища.

На думку Сеника, ВО «Свобода» як найбільша фракція в облраді має очолити переговорний процес і стати консолідуючою силою, яка збере всі національно-демократичні сили».

Натомість Ганущин вважає, що в процесі переговорів «Свобода» має шукати підтримки в інших політичних сил. «Свобода» повинна йти, а не до «Свободи», бо їй це треба», – сказав він.

Архіви