На «Підкамені-2009» вперше відбудеться парад ді-джеїв, з якими фани зустрічатимуть світанки

Цього року вперше на Міжнародному етнофестивалі «Підкамінь» відбудеться парад ді-джеїв. Після закінчення виступів музичних гуртів на велику сцену фесту впродовж двох днів виходитимуть ті ді-джеї, які вміють завести публіку і підігріти її святковий настрій.

Головними умовами участі ді-джея у фестивальному параді буде національний дрес-код: сорочка-вишиванка та – сучасна музична програма, замішана на елементах українського фольку. Щоби потрапити на сцену, ді-джеї-претенденти мусять, насамперед, надіслати в оргкомітет фестивалю демо-версію своїх виступів.

 «Четверо ді-джеїв з Бродів, Золочева та Львова вже зголосилися взяти участь у параді, – зазначив арт-директор «Підкаменя» Павло Войціховський. – Вони працюватимуть орієнтовно з 24.00 години і до 2-3 ночі. Зрештою, тривалість марафону залежатиме від кількості учасників: якщо ді-джеїв буде більше, а гості фестивалю не поспішатимуть до своїх наметів, то програма триватиме хоч до світанку».

Новий «ді-джейний» формат вперше запропонує тим, хто приїде у Підкамінь, і фольк-рок-група «Русичі». До своєї програми вона, за словами Павла Войціховського, залучить ді-джея, який міксуватиме давні мелодії з елементами сучасних ритмів.

Прес-служба фесту

Архіви