На Львівщині з початку росту захворюваності на грип госпіталізовано понад 30 тис. осіб

Станом на 8 грудня з початку росту захворюваності на Львівщині на грип та ГРВІ госпіталізовано 30,506 тис. осіб. Це при тому, до минулого року станом на 8 грудня з моменту початку епідемії було госпіталізовано 217,603 тис. осіб, – повідомив під час прес-конференції заступник начальника головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Голдун.

«На сьогодні захворюваність по області характеризується як нестійка і незагрозлива, хоча є тенденція до зростання. Порівняно з минулим тижнем, вона зросла на 30%, дещо переважає захворюваність дитячого населення – 56%», – сказав Андрій Голдун.

За його словами, на деяких адміністративних територіях є перевищення епідпорогу, відповідно на них санітарно-епідеміологічні служби оголосили карантинні заходи. Так, обмежуючі заходи оголошено в Дрогобичі, Стрию, Яворові.

«Наскільки нам відомо, у місті Львові також в деяких школах і районах введено карантин. Сумарно в області, станом на вчора, закрито 26 шкіл. Щодо госпіталізації, цю цифру неможливо навіть порівняти з минулорічною. Цьогоріч ми маємо сезонне зростання, яке було і в минулі роки. Щодо ситуації конкретно на 8 грудня, то 2009 року від початку епідемії госпіталізованих 217,603 тис. осіб, цього року ця цифра від початку зростання захворюваності становить 30,506 тис. осіб», – сказав Андрій Голдун.

Він запевнив, що головне управління охорони здоров’я у області постійно відслідковує ситуацію.

«Згідно з нашими наказами на територіях створено не знижувальні залишки медпрепаратів у лікарнях та поліклініках», – додав він.

Відповідаючи на запитання про те, що за даними обласної СЕС на Львівщині закрито на карантин уже 51 школу а за даними ЛОДА тільки 26, він уточнив: «Наша інформація про 26 шкіл – це станом на вчора. Але території самоврядними і самі приймають рішення щодо закриття шкіл на карантин, тому ці показники будуть постійно змінюватися», – сказав він.

Як відомо, сьогодні, 8 грудня, у Львові оголошено карантин.

На 7 грудня у Львові захворіло 2282 дітей віком від 7 до14 років, що становить 77% від епідпорогу в цій віковій групі. Епідемпоріг перевищено в 1,8 рази.

Водночас за інформацією МОЗ, в Україні станом на 6 грудня введено обмежувальні заходи в 345 школах та 78 дитячих дошкільних закладах.

Архіви