На Львівщині створили штаб Руху опору. Перше завдання – не допустити провокацій 9 травня

На Львівщині створили штаб національного Руху опору, головним завданням якого стане протидія іноземній агресії, провокаціям і розпалюванню ворожнечі. Мета руху – збереження територіальної цілісності та суверенітету України. Одним із перших завдань мобільних груп стане недопущення провокацій 9 травня у Львові.

До складу новоутвореної структури увійшли фахівці військової галузі та оборонні стратеги. Структура буде надпартійною і допомагатиме міліції та армії у непростий час. Для цього у Львівській області будуть створені спеціальні мобілізаційні бригади.

Як зазначається, для функціонування Руху опору віддано партійні офіси «Батьківщини». На базі офісів партії створені мобілізаційні пункти, де всі охочі зможуть приєднатися до народного ополчення.

У Львові цей пункт буде на вулиці Івана Франка, 16. Також з’явиться гаряча лінія, за допомогою якої можна буде записатися у ряди ополчення.

Як розповів під час прес-конференції у Львові координатор штабу, генерал-майор у відставці Ігор Рєпін, в рамках Руху опору відбудуться навчання персоналу, під час якого народне ополчення отримає відповідні знання з урахуванням бойового досвіду для подальшого захисту держави від проявів агресії.

«Сьогодні надзвичайно важливо створити мобілізаційні пункти. Рух опору є патріотично-національним рухом. Усіх охочих запишуть до підрозділів руху. Коли будуть створені такі підрозділи, ми координуватимемо дії та знайдемо можливості підготувати цих людей», – сказав Ігор Рєпін.

Зі слів нардепа, представника центрального штабу ВО «Батьківщини» у Львівській області Ігоря Васюника, до роботи обласного штабу Руху опору буде залучено військових. Одним із перших завдань мобільних груп стане недопущення провокацій 9 травня у Львові.

«У зв’язку з цим ми уже підготували звернення до керівників силових управлінь області, до голови ОДА, мера Львова та керівників обласних партійних організацій «Свободи» та «Удару», щоб об’єднати наші зусилля, скоординувати наші дії та не допустити можливих провокацій. Ми не повинні допустити, щоб потім брехлива пропаганда Путіна ліпила з Львова образ центру якогось там неофашизму», – зазначив він.

Архіви