На Львівщині проти Януковича підписалося майже 120 тисяч громадян

Сьогодні на Львівщині підбито підсумки акції "Україна проти Януковича", яку організувала політична партія "Фронт змін". На Львівщині за цей час зібрано 116 582 підписів проти дій чинної влади. У Львові проти Януковича підписались понад 50 тисяч мешканців. В області найбільша кількість підписів була зібрана на Яворівщині, на Дрогобиччині, Сокальщині, Городоччині та Миколаївщині. Акція відбувалася спокійно, але активно – щодня збирали від 2,5 до 6 тисяч підписів. Про це на прес-конференції у Прес-клубі повідомив голова ЛОО "Фронт змін" Степан Кубів.

"За півтора місяці сотні активістів «Фронту Змін» зібрали по всіх областях країни понад мільйон підписів українців. Люди підписалися під короткою фразою, яка одразу ж стала гаслом нашого часу – «Я проти Януковича!». Головний результат акції уже відомий: громадяни України перестали боятися і відкрито заявляють про свою опозицію до режиму. Десятки тисяч людей під листівками залишили не тільки підписи, а й свої адреси з телефонами. Тобто вони не просто позначили свою громадянську позицію, але й заявили про готовність на ділі підтримати кампанію проти Януковича та боротися за своє майбутнє",- зазначив депутат Львівської міської ради від партії "Фронт змін" Ярослав Музичко.

"1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт про державну незалежність України. Відтоді сплинуло два десятиліття. Чи такою стала Україна, як бачилося тоді людям, у день народження її суверенності?
Майже половина опитаних у соціологічними інститутами громадян дотепер не вважають Україну по-справжньому незалежною. Ми досі не маємо ані прозорих механізмів функціонування держави, ані політичної еліти, готової пожертвувати власними інтересами задля національних. Майже 60% населення держави сьогодні знаходиться за межею бідності. І це офіційні дані, які завжди трохи «пом’якшують» барви загальної картини. Україною правлять олігархічні клани з легкої руки Президента України Віктора Януковича",- йдеться в прес-релізі, який поширила ЛОО "Фронт змін".

"Нам немає куди відступати: мільйони українців балансують на межі, за якою починаються злидні. Влада забирає їхні важкою працею зароблені «чорнобильські» і «афганські» виплати, урізає заслужений вік на пенсії, піднімає тарифи за комунальні послуги. Своїм злодійством ця влада довела до краху державний і місцеві бюджети.

У суботу, 3 грудня в центрі Києва будуть підбиті підсумки всенародної акції «Україна проти Януковича!». Будь-хто може приєднатися до історичної події, прийшовши на Михайлівську площу в Києві об 11.00, щоб разом із тисячами однодумців сказати на повні груди нинішньому режимові: «Я проти Януковича!», наголосив Степан Кубів.

Архіви