На львівських телеканалах найменше «джинси», – моніторинг

Сьогодні, 10 червня, під час прес-конференції в Львові презентували результати моніторингу регіональних телеканалів «Правда, «», «війна» і вибори». Львівські показали найкращі результати по «джинсі»: її в новинах найменше.

Це дослідження новин є на сайті «Телекритика. Моніторинг проводили на 15 телеканалах 5-ти регіонів, зокрема, Львівщині. Предмет дослідження моніторингу  – дотримання професійних стандартів та наявність (відсутність) сюжетів із ознаками політичного або комерційного замовлення.

Як зауважила медіаекспертка "Телекритики", заступниця головного редактора "Громадського радіо" Наталія Соколенко, львівські телеканали вже вкотре показують найкращі результати. Відтак вона додала, що за квітень показники «джинси» і замовних матеріалів в сюжетах львівського ТБ є найнижчим і складають лише 5%, в новинах харківських телеканалів – 14%, вінницьких – 16%, херсонських –11%, сумських –11%.

Під час прес-конференції львівські телеканали отримали відзнаки за найчесніші новини, найбільш достовірні (обидві вручили ЗІКу) та збалансовані (Львівській обласній державній телерадіокомпанії).

Архіви