Миколі Щуру подарували гранату. Учбову

Висуванець від «Радикальної партії» Микола Щур отримав у подарунок учбову гранату від свого опонента Олександра Власенка.

Це сталося під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 120, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ).

Вручаючи подарунок, Олександр Власенко зауважив, що бойової гранати опонентові довіряти не можна. Подарунок Микола Щур прийняв стримано. Так само стримано він поводився під час усіх дебатів. 

Микола Щур донедавна був з іншого боку барикад виборів – працював головою обласної окружної виборчої комісії. Тому добре розуміється на пропонованих нововведеннях до виборчого законодавства.

– Люди, які будуть займатися фальсифікацією виборів і будь якими технологіями маніпуляції, можуть отримати від трьох до семи років. Це плюс. Надіюсь, тепер нікому не захочеться маніпулювати громадською думкою і фальсифікувати вибори, – каже кандидат в нардепи.

Також він вважає, що партії, які пройдуть до парламенту, мають фінансуватися виборцями, які платять податки.

– Я є прихильником того, що партії мають бути більш підзвітні фінансово, вони мають показувати звідки беруться кошти на партію, хто фінансує. Також вважаю, що парламентські  партії мають частково фінансуватися з державного бюджету. Це важливий крок і єдиний в цій ситуації, коли партії можуть бути незалежними від олігархів, – каже колишній керівник однієї з ланок виборчого процесу в області.

Архіви