Михальчишин і Фаріон надалі лідирують на «своїх» округах

«Свободівці» Юрій Михальчишин та Ірина Фаріон залишаються лідерами рейтингів на мажоритарних округах до виборів депутатів Верховної Ради України.

Згідно із дослідженням соціологічної групи «Рейтинг», на окрузі №115 (Сихівський і частина Личаківського району) лідером електоральних симпатій залишається Юрій Михальчишин із 18,4% голосів (потенціал зростання – до 30%). Далі йдуть журналіст Дмитро Добродомов із 12,9% голосів (28%), нардеп Андрій Парубій – 11,7% (25%) та представник «Фронту Змін» Михайло Хміль – 8,5% (20%).

При цьому, якщо єдиним кандидатом від опозиції виступить Михальчишин, за нього готові проголосувати 26% виборців, за Хміля в такій ситуації – 23%, а за Парубія – 20%.

На окрузі №116 (Залізничний і частина Шевченківського району) лідером залишається Ірина Фаріон  18,9% голосів (потенційне зростання – до 26%). Менше готові підтримати Василя Куйбіду 13,2% (до 18%) та Ярослава Гінку з партії УДАР – 7,2% (до 12%). При цьому за висунення Ірини Фаріон єдиним кандидатом від опозиції її готові підтримати 29% виборців округу, Василя Куйбіду за аналогічної умови – 20%.

На окрузі №117 (Франківський та Галицький райони) лідером наразі є «регіонал» Петро Писарчук із 12,9%, за ним ідуть І. Васюник із 12,1% та Т. Стецьків із 9,1% (потенціал зростання у них всіх становить до близько 20%). При цьому у разі висунення єдиним кандидатом від опозиції І. Васюника та Т. Стецьківа, їхня підтримка значно зростає і майже вдвічі перевищує підтримку Петра Писарчука. «Петро Писарчук претендував би на перемогу, якби не мав прив’язки до Партії регіонів», – наголосив директор групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Що ж до округу №118 (Пустомитівський район Львівщини і частини Личаківського і Шевченківського районів Львова), то його Олексій Антипович назвав «округом можливої смерті об’єднаного кандидата», оскільки навіть за гіпотетичної наявності на окрузі кандидатури Юрія Михальчишина лідером симпатій виборців наразі є Богдан Дубневич із 31,8% (резерв – до 36%). Навіть за умови, якщо Юрій Михальчишин стане кандидатом від об’єднаної опозиції, то він наразі набирає 25%, а Богдан Дубневич – 27%. Відтак, за словами соціолога, певні передумови для боротьби округ ще зберігає.

Нагадаємо, що Юрій Михальчишин та Ірина Фаріон лідирували і в соцопитуванні групи «Рейтинг», представленому в січні цього року.

Як повідомив Олексій Антипович, дане соціологічне дослідження проводилося в травні цього року. По кожному округу опитували по 600 респондентів.

Архіви