Місцеві вибори відбудуться в березні лише при дуже активній роботі Верховної Ради та Конституційного суду – депутат

Вибори до місцевих рад зможуть відбутися 27 березня 2011 року лише в тому випадку, якщо Конституційний суд України до 15 червня легітимізує проект закону про вибори до місцевих рад. Про це сьогодні, 20 травня, під час прес-конференції сказав депутат Львівської міської ради, член ГО «Львів’яни перед усім» Петро Адамик.

«Коли б було кілька проектів  закону про місцеві вибори, то ця тяганина тривала б дуже довго. Проте наразі в Конституційному суді є лише один проект закону, який перебуває в процесі перевірки та легітимізації. Якщо до 15 червня Конституційний суд його в терміновому порядку легітимізує, тоді його проголосують в першому читанні в цілому. Можливо, до осені підготують закон в другому читанні, знову здадуть в Конституційний суд на звірку і до початку зими, впритул за дозволених півроку до виборів, приймуть зміни до законодавства», – зазначив Петро Адамик.  Водночас він висловив переконання, що закон буде симбіозом бажань та можливостей.

«При дії закону не так важливо, яка буде система виборів. Якщо закони будуть діяти однаково для всіх, бізнесмени не йтимуть у політику, щоб захистити свій бізнес, і, відповідно, не будуть його лобіювати», – додав політик.

Архіви