Ляшко може щодня подавати на 1+1 і Коломойського до суду – кандидат

Радикальна партія, після того, як висунула своїх кандидатів, провела внутрішню люстрацію і виключила декілька людей зі списку.

Про це під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), заявив № 27 у виборчому списку Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Мисик.

За його словами, було вирішено, що в прохідному списку зараз не буде жодного діючого депутата, крім Олега Ляшка.
– Це не означає, що Іван Заяць був поганим депутатом, просто людина була кілька разів у списку, кілька разів була депутатом, відповідно було вирішено виключити Івана Зайця зі списку, – пояснює партійну позицію кандидат в нардепи.

Оцінюючи методи агітації та дії керманича своєї партії, Андрій Мисик вважає, що Олег Ляшко зараз говорить і робить те, що люди хочуть бачити і не вбачає у його діях жодного епатажу.

Водночас, за його словами, стільки бруду, скільки було вилито на Олега Ляшка, не вилили на жодного з кандидатів в нардепи. І у всьому винні – олігархи.
– У цьому йде попереду канал «1+1» і його власник Коломойський. Ми можемо кожен день подавати на цих людей і на канал до суду. І мені дуже неприємно, що 24 канал розповсюджує ту ж саму брехню, ретранслюючи ці передачі, – кандидат до парламенту знайшов крайніх у цій ситуації.

Архіви