Львівський мітинг “Разом супроти орди” був шельмуванням не влади, а опозиції – Кубів

ерівник Львівського регіонального виборчого штабу ВО «Батьківщина» Степан Кубів розкритикував недільне віче у Львові «Разом супроти орди».

Відповідне звернення об’єднаного штабу Степан Кубів зачитав під час прес-конференції сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

Степан Кубів розповів, що влада боїться, що вже зробленого на сьогодні тиску виявиться не достатньо, тому їх політ технологи намагаються боротися з опозицією через «клонування» значної кількості псевдо опозиційних політичних сил і кандидатів.

Зокрема, як розповів Степан Кубів, цієї неділі під пам’ятником Франкові відбувся мітинг під красномовним гаслом «Разом супроти орди», організатором якого були колишні народні депутати України, яким відмовлено у підтримці з боку опозиції на цих виборах.

«Прикриваючись іменами відомих громадських діячів та політиків, вони перетворили згаданий мітинг у публічне шельмування не влади, а опозиції і фактично заявили про відкриття «другого фронту боротьби з нею», – наголосив Кубів.

Він додав, що сьогодні ті, хто справді хоче боротися проти правлячого режиму, об’єднується і підтримує об’єднану опозицію, «Батьківщину» і ВО «Свободу».

А хто «розпалює пристрасті і сіє чвари», за словами Кубіва, той підіграє Януковичу і його команді.

Кубів додав, що ті, хто сумнівається у слушності цих підозр щодо організаторів віче, хай дасть тоді відповідь на питання, чому засновники так званого всеукраїнського комітету захисту української мови розпочали свою діяльність не в Одесі чи на Добасі, а саме на Галичині.

Щодо екс-депутатів Стецьківа та Донія, які брали участь у мітингу, Кубів сказав: «Ті, хто хоче справді скласти про них своє враження, можуть ознайомитися з результатами їхнього голосування щодо закону про регіональні мови, тому що ці «борці» за його відміну не знайшли можливості і часу бути присутніми при його прийнятті».

Архіви