Львівські експерти-медійники назвали найкорумпованіші місцеві ЗМІ

Телеканал Zik, газета Експрес та онлайн-видання Zik.ua найчастіше серед львівських ЗМІ розміщують замовні матеріали під виглядом новин. Про це свідчать результати дослідження рівня прозорості українських медіа, яке провела Громадська організація «Медіаварта» у партнерстві із ЛОГО «Львівський прес-клуб».

Серед інформагентств, на думку опитаних, найбільше замовних матеріалів («джинси») розміщують Zik.ua, Zaxid.net та Вголос. Серед радіостанцій медійники назвали Львівську хвилю, Радіо 24, Люкс FM та Вголос.

Також учасники експертного опитування зазначили в анкеті, що львівські телеканали ТРК Люкс-24, Львів-ТБ, ЛОДТРК, газети Львівська пошта, Високий Замок і Ратуша та інтернет-видання Zaxid.net і Вголос доволі часто розміщують подають новинні матеріали з ознаками замовності.

Найменш об’єктивними, на думку експертів-медійників, серед львівських медіа є ТРК Люкс-24, ЛОДТРК та телеканал Zik; радіостанції Люкс FM, Вголос, Радіо 24; газети Експрес, Високий Замок, Львівська пошта; онлайн-ресурси Варіанти, Вголос, Zik.ua і Zaxid.net; а також інформагенції Варіанти, Zaxid.net та Zik.ua.

Цікаво, що на всеукраїнському рівні у цьому антирейтингу ЗМІ лідирують телеканал Інтер, Русское радио Украина, газета «Сегодня», інтернет-видання «Обозреватель» та інформаційна агенція УНН.

Експертне опитування, під час було опитано 48 представників ЗМІ та медіаекспертів, проводилося у травні 2016 року.

Архіви