Львів’ян закликали не платити за проїзд у маршрутках новий тариф 3 грн

Сьогодні, 29 квітня, під час прес-конференції громадські активісти Львова закликали львів’ян не погоджуватися з тарифною аферою і не платити за проїзд в маршрутках 3 грн.

Нагадаємо, 28 квітня  на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли рішення про підвищення тарифу на проїзд в маршрутках: з 1 травня вартість проїзду становитиме 3 грн.

Відтак, заступник керівника «Правого сектора» Львівщини Віталій Сергатюк закликав жителів міста не погоджувати з цією аферою. На питання про те, що робити львів’янам 1 травня? він відповів: «Я би закликав львів’ян 1 травня замість того, щоби йти садити картоплю, копати городи, піти і посадити на те місце, яке вони заслуговують, наших можновладців – поміж покришками і коктейлями Молотова…Тільки підла або дуже непорядна, продажна, корумпована людина могла в цих умовах, коли тариф взятий зі стелі, приймати його…». І водночас додав, що ось так розхитувати ситуацію в місті могла б тільки окупаційна влада.

«Як на мене, треба протестувати, не платити за перевезення, вимагати скасування цього, я б сказав, в порядку афери прийнятого рішення… Відтак, вимагати негайних перевиборів нашого магістрату…», – зазначив Віталій Сергатюк.

Своєю чергою громадський активіст Костянтин Шуляк також закликав жителів міста до непокори і несплати проїзду за ціною 3 грн: «Поки ці маніпулятивні аферистичні дії не будуть розглянуті в правовому полі і не будуть здійснені кроки, щоби облікувати ці грошові потоки, закликаємо до громадської непокори та несплати за проїзд, або плати в розмірі 2 грн».

За словами активіста, сьогодні нема механізму якихось штрафів.

Архіви