Львів заплутався у боргах і позиках

Станом на 6 серпня головне управління державної казначейської служби України у Львівській області не виконує платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на суму 46 млн 494 тис. грн. Понад 36 млн грн. не проплачують більше місяця.

Як повідомляють у департаменті фінансової політики ЛМР, казначейство не перераховує 32,8 млн грн. до спецфонду бюджету розвитку, а також 1,2 млн грн. субвенції – на дороги.

Понад 6,1 млн грн. – сума невиконання платіжних доручень із загального фонду міського бюджету. Відтак, 714 тис не отримало управління охорони здоров’я, 841 тис грн. – управління освіти. Понад 4 млн грн., призначені на житлово-комунальне господарство, не надходять на рахунки районних адміністрацій.

Водночас у відповіді на інформаційний запит Львівського прес-клубу головне управління державної казначейської служби України у Львівській області повідомило, що станом на 26 липня ц.р. – за даними про стан надання та погашення у 2009-2013 роках середньострокових позик місцевих бюджетів Львівської області – місцевий бюджет Львова заборгував єдиному казначейському рахунку майже 151 млн грн.

Зокрема, у 2013 році Львів оформив 12 позик на загальну суму 529 млн грн, з яких боргує понад 26 млн грн.

Архіви