КВУ озвучив прізвища керівників штабів кандидатів в президенти на Львівщині

Директор ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Оксани Дащаківська розповіла, хто на Львівщині очолить штаби кандидатів в президенти.

Зокрема, вона в ефірі ГІТ «Львівський прес-клуб» озвучила ту офіційну інформацію, яку на запит КВУ надали кандидати.

«На жаль, не всі кандидати готові повідомити, хто керуватиме їхніми штабами. Публічно нам надали відповіді Тимошенко, Порошенко, Богомолець, Куйбіда, Грищенко. Тігіпко, в свою чергу, повідомив, що в нього у нашій області не буде керівника. Відповідей не надали Царьов, Добкін, а також Ляшко. Сподіваюся, що інформацію стосовно інших керівників штабів отримаємо завтра, в неділю», – зазначила Дащаківська.

Отже, передвиборчий штаб Петра Порошенка у Львівській області очолив Олег Мандюк – депутат Львівської облради, член фракції «Фронт змін» та власник львівського кафе «Віденська кав’ярня». Штаб Юлії Тимошенко – Микола Кадикало, який є заступником голови Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» та головою фракції у Львівській облраді.

Керівником обласного штабу Олега Тягнибока став депутат Львівської облради Андрій Холявка.

Штаб Анатолія Гриценка очолить голова обласної організації партії «Громадянська позиція» Анатолій Забарило, а обласний штаб Ольги Богомолець – народний депутат минулого скликання від «Нашої України» Володимир В’язівський.

Окрім того, Дащаківська пояснила, чому не всі кандидати на Львівщині формують штаби.

«Це свідчить про те, що кандидати не готові витрачати значних коштів на цю передвиборчу кампанію. А кандидати «важковаговики» сказали приблизно так: ви хочете з нами працювати, хочете бути потім в команді, значить, це ваша проблема – організувати кампанію у вашому окрузі. Таким чином, наприклад, в «Батьківщині» навантаження лягатиме на депутатів-мажоритарників, вони нестимуть відповідальність за результати в області. Якщо говорити про Порошенка, то фінансове навантаження лягатиме на Олега Мандюка», – пояснила вона.

Архіви