Куйбіда визначиться із мерством наступного тижня

Міський голова Львова Андрій Садовий справді має високий рейтинг довіри, проте вже має і рейтинг недовіри: є люди, які у жодному випадку за нього не проголосують, навіть якщо б він був єдиний у бюлетені.

Про це 9 вересня під час засідання незалежного прес-центру «Львівський вибір-2010» повідомив голова ЛМО «Народний Рух України», депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук.

За його словами, ті кандидати, які хочуть перемогти чинного мера, повинні висунути, можливо не єдиного, але узгодженого кандидата від національно-демократичних сил.

Він зазначив, що якщо говорити безпосередньо відносно НРУ, то сьогодні йде активна підготовка до виборчої компанії, уже повністю сформована уся команда, яка готова йти до львів’ян і яка вже зробила багато речей як у Львові, так і у області, за які виборець буде її оцінювати. «Команда має і програми дій, і ідеї, і велике бажання їх реалізовувати», – каже Веремчук.

З його слів, НРУ прийматиме безпосередню участь і у виборах міського голови. «Своє рішення наш кандидат, двічі міський голова, народний депутат і екс-міністр Василь Куйбіда озвучить, можливо навіть наступного тижня», – сказав Веремчук.

Архіви