КРУГЛИЙ СТІЛ

«Взаємодія представників мас-медіа із судами. Сучасні моделі співпраці преси і судових установ у США та країнах Європи».

Учасники:

–          Ліа Ґуровіц, директор зі зв’язків з громадськістю судів округу Колумбія, м. Вашингтон, США. (14 років виступає як речник судів округу Колумбія, співпрацюючи з національними та регіональними медіа, займається висвітленням резонансних справ, здійснює комунікацією через мережу інтернет, організує навчальні заходи для журналістів. Пані Ґуровіц має юридичну освіту, у минулому керувала командою конгресвумен Рози Де Лауро).

–          Девід Ремондіні, заступник виконавчого директора відділення судової адміністрації Верховного Суду штату Індіана, США. (Професійний журналіст, має ще й юридичну і управлінську освіту, 15 років працював для газети «Індіанаполіс Стар», висвітлюючи новини судів, уже 8 років керує роботою понад 70 працівників відділення, яке надає різноманітні послуги, зокрема, і комунікаційні, судам штату Індіана. До цього 12 років працював радником голови Верховного Суду штату Індіана).

–          Сорен Сандерстроп, керівник відділу преси та публічної інформації, медіа-аналітик Консультативної місії Європейського Союзу, Данія. (Має понад 13 років досвіду у консультуванні міжнародних організацій, приватних компаній та недержавних організацій з питань стратегічної комунікації для розвитку. Пан Сандерстроп окрім ЄС, співпрацював з такими міжнародними організаціями та інституціями, як ОБСЄ, Європейська служба зовнішньополітичної діяльності та ВООЗ).

За довідками та реєстрацією на захід звертайтеся до радника з юридичних питань та громадянського суспільства проекту USAID "Справедливе правосуддя" Задорожної Олени, +38-044-581-3303, +38-063-285-34-31, [email protected].

Реєстрація на захід у Львові – до 18.00  9 жовтня 2015 року.

Експерти запрошені проектом USAID «Справедливе правосуддя» для участі в низці просвітницьких заходів для українських суддів, що заплановані у жовтні 2015 року на тему «Зв’язки з громадськістю в судах». Тренінги будуть проведені 12 жовтня у Львові, 14 жовтня у Харкові та 16 жовтня в Одесі.

Архіви