Команда Бойка змушує «Львівавтогаз» відновити багатомільйонні схеми відмивання грошей

Нардепи з депутатської групи «Суверенна європейська Україна» тиснуть на керівництво регіонального виробничого управління «Львівавтогаз» з вимогою відновити старі схеми відмивання коштів, які діяли при Януковичу. Про це під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив заступник керівника «Правого сектора» Львівщини Віталій Сергатюк.

"Колишні регіонали, які тепер входять до депутатської групи «Суверенна європейська Україна», швидко перефарбувалися і домовилися чи то з Турчиновим, чи то з Яценюком про відновлення олігархійних корупційних схем», – наголосив Сергатюк.

Суть схем, за словами Сергатюка, полягає в тому, що підприємство має робити найрізноманітніші замовлення і закуповувати для «Львівавтогазу» непотріб. Наприклад, колишній керівник підприємства Ахметов закупив на 300 млн грн компресорів. Тепер вони іржавіють на складах. Такі самі оборудки хочуть продовжувати і надалі, наголосив  заступник керівника "Правого сектора".

Сергатюк пояснив, шо понад два місяці тому до "Правого сектора" звернулося керівництво "Львівавтогазу" зі скаргою на київське керівництво цієї структури, яке вимагало поновити корупційні схеми часів Януковича.

«Зараз стоїть питання про заміну нинішнього керівника підприємства Ільхада Рагімова на віддану регіоналам людину, яка нині є керівником департаменту в Києві. Вона має започаткувати новий виток схем, які працюватимуть на братів Кацубів, Москаленка – тобто команду Бойка. Ці гроші підуть на сім’ю Януковича. Корупційні схеми мають наповнювати їхні кишені. Не виключено, що ці кошти також підуть на підтримуку сепаратистів на сході», – пояснив Сергатюк.

«Ми рекомендували керівництву "Львівавтогазу" не йти на ці оборудки. Підприємство має структурні підрозділи в західних областях України. Будемо виступати, щоб ці структури в областях стали самостійними",- сказав Віталій Сергатюк.

Він також додав, що підприємство планують на приватизацію.

Довідка

Регіональне виробниче управління "Львіавтогаз" філії "Управління Укравтогаз " дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Архіви