Колодій подає до суду на Писарчука

Перший заступник голови Львівської облради та заступник голови ЛОО ВО “Свобода”  Петро Колодій подає до суду на народного депутата України і лідера обласної організації Партії регіонів Петра Писарчука. Про це Колодій повідомив на прес-конференції.

За його словами, йдеться про публікацію в газеті “Експрес” , в якій П.Писарчук повідомив, буцім свого один із заступників голови Львівської облради був водієм одного з кримінальних авторитетів, який “щемив” бізнес Писарчука. У публікації прозоро натякали, що цим водієм був саме Петро Колодій, а возив він не кого іншого, як найбільш знаного свого часу кримінального авторитета Ореста Завінського, або ж “Завіню”.

“Я вважаю, що його заяви завдали шкоди моїй репутації і за це він повинен відповісти, тому подаю позов до суду” – сказав П.Колодій.

За його словами, позов уже підготовлено і сьогодні буде подано до Галицького районного суду. 

Також перший заступник голови облради позивається і з газетою, вимагаючи спростувати припущення про те, що згаданим водієм був Колодій.

“Я не знайомий з Писарчуком і ніякого кримінального авторитета я не возив, тому вимагаю спростувати цю інформацію” – наголосив П.Колодій.

Натомість лідерка ЛОО ВО “Свобода” Ірина Сех заявила, що звинувачення в бік Колодія є початком брудної передвиборчої кампанії. “Тимошенко судять, Луценко також перебуває га ґратами, а “Свободу” хочуть дискредитувати” – сказала вона.

На її думку, Колодій став першим серед свободівців, яких хочуть дискредитувати з кількох причин. Передовсім, вважає І.Сех, це сталося тому, що Колодій очолював кілька комісій, які розслідували резонансні справи — про контрабанду на митниці, про побиття депутатів біля оперного театру під час прес-конференції з президентом Януковичем,  а також комісію по відомчих гуртожитках та інші.

Крім того, І.Сех зазначила, що Колодій є імовірним суперником Писарчука на майбутніх парламентських виборах — можливо свободівець балотуватиметься в тому ж виборчому  окрузі,де в минулому балотувався Писарчук, тому пані Сех висуває версію про те, що таким чином Писарчук хоче нейтралізувати потенційного конкурента.

Також вона вважає, що ще однією причиною з боку Писарчука могла бути комісія, що працює в міській раді з приводу ТВК “Південний”. За словами керівника цієї комісії, представника Во Свобода” Олега Махніцького, йдеться про те, щоби перевести стосунки з “Південним” в правове русло. За його словами, ринок незаконно отримав 14 га землі, відтак має пройти всю процедуру і сплатити до міського бюджету 30 мільйонів землі.

Архіви