Кличко у Львові проведе свій екзит-пол

Ярослав Гінка

Про це сьогодні, 21 жовтня, на презентації команди цієї політичної сили повідомив голова ЛОО партії «УДАР» Віталія Кличка Ярослав Гінка.

«Ми дуже занепокоєні тим, що Олексій Антипович буде проводити екзит-пол для львів’ян. Людина, яка дає Андрію Садовому рейтинг 44 %, а нашу політичну силу взагалі в нього не включає, бо ми за це не платимо, не може провести чесний екзитпол», – каже Гінка і називає такий екзит-пол місцевих виборів замовним і проплаченим.

Гінка також додав, що рейтинг кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового впав і не може становити 44%.

На переконання Гінки, виникає питання, хто тоді фальсифікуватиме вибори? «Злочинці самі кричать, що вибори будуть фальсифіковані», – сказав Гінка.

Ярослав Гінка також прокоментував те, що його політична сила не долучилась до Альянсу «За чесні вибори», який учора створили у Львові. З його слів, партія «УДАР» Віталія Кличка готова власними силами захищати свої голоси.

«У нас є підготовлені люди, спостерігачі, ми проводимо тренінги, будуть відеокамери і ми готові захищати кожен свій голос і ми виступаємо за чесні вибори», – сказав Ярослав Гінка. Створення таких Альянсів у партії «УДАР» називають штучним піаром.

«Ми не опозиція, ми не коаліція, ми команда, яка ніколи не була при владі, проте кожен із нас є професіоналом у своїй галузі і хоче зробити щось для міста. Основне наше завдання: вивести місто із того незрозумілого бардаку, який зараз є», – так охарактеризував свою команду Ярослав Гінка.

Голова Львівської міської організації «УДАР»у Юрій Мартинюк наголосив, що не перший рік займається політичною діяльністю у Львові, а тоді, як йому запропонували йти в «УДАР», довго вагався, адже політика розчаровує людей, особливо молодих. «Проте якщо не ми, то хто і якщо не зараз, то коли? Потрібно міняти ті принципи, які стали вже законами у діяльності міської влади. Наша політична сила об’єднана навколо Віталія Кличка, який зробив для України більше, аніж 450 депутатів разом узятих», – сказав він.

Архіви