Кандидати у нардепи від влади беруть відпустки лише після тиску громадськості

Державні службовці, які є кандидатами у народні депутати, вирішують йти у відпустку лише після того, як представники громадськості їм надсилають інформаційні запити. Про це заявив правознавець Дмитро Гудима, координатор громадської організації "Гармонія та порядок".

Як розповів Роман Шостак, керівник медіа-проектів ГО “Львівський прес-клуб”, 20 серпня було спрямовано шість запитів щодо відпусток до таких чиновників-кандидатів: Михайла Янковського, Володимира Загорського, Анатолія Дейнеки, Оксани Яковець, Михайла Коб’ялковського й Івана Білака.

“Зокрема Михайло Янковський, заступник голови Львівської обласної держадміністрації, пішов у відпустку, але залишився головою робочої групи з питань сприяння проведенню виборів, — додав пан Шостак. — Володимир Загорський планує не працювати з 3 вересня, а пан Дейнека взяв відпустку саме 20 серпня. Водночас Оксана Яковець та Михайло Коб’ялковський на відпочинку з 13 серпня”.

А ось голова Самбірської РДА пан Білак тільки планує взяти вихідні.

Водночас пан Гудима зазначив, що законодавство не вимагає від чиновників-кандидатів брати відпустки під час виборчої кампанії.

Архіви