Кандидати-опоненти від «Громадянської позиції» і «Самопомочі» не бачать різниці в програмах своїх партій

Між політичними партіями «Громадянська позиція» (Анатолій Гриценко) та «Самопоміч» (Андрій Садовий) немає ніяких відмінностей. До такої думки дійшли під час прес-конференції-бліц-дебатів у Прес-клубі кандидати в народні депутати від цих партій Тарас Стецьків та Олексій Скрипник.

– Ідеологічні відмінності зараз не грають ролі в українському суспільстві. І важко зараз сказати, чим ідеологічно «Громадянська позиція» відрізняється від "Самопомочі". Швидше за все йдеться про відмінність в політичних поглядах. Анатолій Гриценко позиціонує себе як політик, який наголошує на питаннях безпеки, на антикорупційної діяльності. Андрій Садовий позиціонує себе як людина, яка добре знає місцеве самоврядування і розуміється на децентралізації  влади, – каже Тарас Стецьків.

З ним погоджується його політичний опонент Олексій Скрипник.
– Тут більше подібностей, ніж відмінностей. Зараз всі сповідують економічний популізм. Це є основа всіх програм усіх партій. Усі хочуть сподобатися всім виборцям. А мало хто говорить достатньо жорсткі речі, – каже Скрипник.

На його думку, найбільша проблема зараз – це економічна агресія. Звісно, військова також важлива, бо зараз йде війна. Але за стільки років не спромоглися вирішити питання газу, не змогли вирішити  питання диверсифікації економіки і є узалежненими від Росії.

– Ми, ніби, підписали договір з Євросоюзом. Але Росія нас фактично туди не пускає, мотивуючи тим, що в нас – $50 млрд товарообміну з Росією, тому, мовляв, ми нічого зробити не зможемо. Це більше нас ставить на коліна, ніж військовий стан, – каже Скрипник.

Щодо військових питань, то він цілком солідарний з позицією Анатолія Гриценка – зараз іде війна і,  ми маємо визнати, що йдуть бойові дії, що є райони, в яких треба запровадити військовий стан, що треба говорити правду, що той закон, який підписав Порошенко, фактично, ставить нас додатково на коліна.

dailylviv.com

Архіви