Кандидата в нардепи Оксану Мачеус кладуть на лопатки, і вона здається перед тим, хто захищає Україну

Ця фраза прозвучала під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 1117, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), від неї самої.

Понад те, Оксана Мачеус сказала, що не відмовиться від посади радника-помічника при тому депутатові, який переможе. Під час дебатів вона запропонувала свої послуги опоненту в окрузі Роману Семчишину. 
– Хочеться зробити країну більш духовною, більш українською. Дуже мене турбує розвиток української культури. Ось в цій галузі я би хотіла працювати, – каже вона. 
На її думку, наше законодавство має спиратися на закони Божі. Тому варто розробити таке законодавство, де би люди всіх національностей та віросповідань могли реалізувати свої права. 
– Найбільша наша проблема це – оліхгархат, паханат, каганат. У нас боротьба за депутатство стає тим, що люди йдуть туди, щоби збагачуватися. Не можна, щоби до влади приходили люди з великими капіталами, набитими  кишенями, бо вони знову захоплять струмок, гідроелектростанцію, якийсь вітряк, який належать всьому народу, – каже самовисуванець в нардепи. 
Крім того, вона зізналася, що на попередніх виборах голосувала за ВО «Свобода», а зараз є симпатиком «Правого сектору».

Архіви