Ірина Супрун не впевнена в перемозі Оксани Юринець, а Ігорю Коцю шкодить його колишній однопартієць

Кандидати в народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 117 Ірина Супрун та Ігор Коць готові пройти перевірку на «детекторі брехні» щодо причетності до корупційних дій у своєму житті. Про це опоненти повідомили під час прес-конференції-бліц-дебатів, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ).

Загалом під час дебатів опоненти погоджувалися одне з одним. Хоча, як стверджують, до цього моменту не були знайомі. Відповідаючи на запитання ведучого про шляхи припинення війни, і самовисуванка Ірина Супрун, і висуванець від ВО «Батьківщина» Ігор Коць погодилися, що нам потрібно рухатися до НАТО.

– Для зупинки війни з Росією є два шляхи: дипломатичний і військовий. Дипломатичний шлях, яким зараз пішла діюча влада,– не діє. Мінський протокол є недієвим. Я вважаю, що нам треба насамперед військовим шляхом вигнати зрадників, особливо керівників зі збройних сил України,  переозброїти наші війська і якомога швидше вступити до НАТО. Адже ми бачимо, що власними силами на сьогоднішній день зарадити такому ворогові, як Путін, не можемо. Тому НАТО – це наш єдиний шлях, – вважає Ігор Коць.

Також, на його думку, так званий закон про особливий статус є неефективним. 
– Неправильно те, що люди, які недавно були терористами і вбивали наших військових, сьогодні можуть стати суддями і прокурорами, депутатами місцевих рівнів. Мало того, в законі не передбачено чітку межу кордону між Україною і так званою «ДНР», вона постійно змінюється. Таке враження, що ми кожен день здаємо пункт за пунктом, аби вирівняти лінію фронту, а насправді – це може бути така свідома гра, аби розширити оці так звані «ДНР» чи «ЛНР», – критикує цей закон кандидат в нардепи від «Батьківщини».

Не подобається Ігореві Коцю і Закон про люстрацію. На його думку, ніхто з депутатів будь якого рівня не потрапить під люстрацію. А постраждають урядовці-спеціалісти. Саме їх змусять відповідати за дії інших, позбавивши можливості працювати у своїх галузі. 
Відповідаючи на питання ведучого, чи допомагає висуванцеві від партії «Батьківщина» те, що два роки тому в цьому окрузі переміг його одно партієць, Ігор Коць сказав, що тільки заважає. 

– У ті часи, коли Юлія Володимирівна переслідувалася режимом Януковича, партію «Батьківщина» просто використали. Туди прийшли люди з іншої політичної сили, понаобіцяли людям дуже багато, не виконали. І коли я зараз прихожу до людей і спілкуюся з ними, то мене питають: а чому ви не виконуєте це, – поскаржився він.

А ось для Ірини Супрун стало несподіванкою те, що Михайло Блавацький, Степан Курпіль та Олег Мусій є кандидатамив в окрузі, де вона мешкає. Хоча всіх їх вона особисто знає. 
Оцінюючи ситуацію в окрузі №117, Ірина Супрун зауважила:

– Склалася така ситуація, що всі вже заочно вітають пані Оксану Юринець з перемогою. Але я би не бралася казати, що це буде саме так. Тому що остання соціологія каже, що 40% виборців ще не визначилися, за кого вони будуть голосувати. 

Архіви