Ярош забрав всі голоси Тягнибока, а Тягнибок – Яроша

Праворадикальні кандидати набрали майже однаковий відсоток голосів. Про це під час відеомосту між Львовом і і Дніпропетровськом «Україна після першого туру президентських виборів: аналіз результатів та прогнози» сказав виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення ВГО «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв.

Але на Дніпропетровщині і у Львові, за словами експерта, ситуація з голосуванням за Олега Тягнибока і Дмитра Яроша діаметрально протилежна: Ярош у Дніпропетровській області забрав всі голоси Тягнибока, а Тягнибок – у Львівській – усі голоси Яроша. Загалом найбільше голосів в Україні Ярош набрав на рідній Дніпропетровщині.

Ще одна характерна тенденція, яку зауважив Станіслав Жолудєв: «Уперше за 23 роки за Петра Симоненка в Україні проголосувало лише 1,2%, тоді як на Дніпропетровщині – 3,5%. Це означає, що електоральне поле Дніпропетровської області тяжіє до східних областей. В той же час це означає, що йому є куди рости, аби не консервувати свої пострадянські сподівання».

Архіви