Гурт «Йорий Клоц» продасть музичні аксесуари заради АТО

З 3 до 5 жовтня у Львові в Парку культури ім. Б. Хмельницького відбуватиметься благодійний фестиваль «Народжені Майданом».

Мета заходу – зібрати кошти на потреби Добровольчого українського корпусу та Збройних сил України. Фестиваль організовує Правий сектор Львівщини. Про це сьогодні, 26 вересня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомили його організатори.

«Щоденнимй Львів» поставив кілька запитань фронтмену фолк-рок-гурту «Йорий Клоц» Антону Лубію, який братиме участь у благодійному фестивалі.
 

-Що спонукало Вас до участі у фестивалі «Народжені Майданом»? Можливо попередній досвід чи просто власні переконання?
-Ми уже грали на кількох благодійних фестах, збирали кошти для лікування хворих дітей. Також був досвід виступу на благодійній акції, де збирали гроші на допомогу вагітній жінці, хворій на рак. З організаторами цього заходу особисто ми не знайомі,нас просто запросили, а ми вирішили підтримати. Зважаючи на ситуацію, вважаємо що це правильно. У мене на сході воюють друзі, я з перших вуст чув, що там відбувається і наскільки нашим хлопцям важко. Проте вони не здаються, вони вже загартовані і будуть іти до кінця. Весь гурт підтримав цю ініціативу. Якщо є можливість допомогти як музичний гурт, ми допоможемо. Якщо буде потреба допомогти іншим чином, не лише музикою, ми також будемо долучатися.

-У рамках фестивалю буде аукціон, на якому гурти планують продавати якісь свої особисті речі, щоб зібрати кошти. Чи плануєте Ви також долучитися до цієї акції?
-Ну, кому потрібна моя поношена футболка? Хоча, може, у когось є якийсь фетиш… (сміється. Насправді ми ще не задумувалися над цим. Можливо, хлопці захочуть щось продати. Ось ви наштовхнули мене на думку, що можна продати музичні аксесуари із нашими підписами. Це хороша ідея, можливо так і зробимо. Головне, щоб це дало користь.

-Організатором фестивалю є «Правий сектор». Чи не вважаєте Ви, що це може якось негативно вплинути на Ваш імідж? Зараз у людей неоднозначне ставлення до цієї організації.
-Ми спокійно до цього ставимося. Ми не повинні всім подобатися, усіх задовольнити і всіх любити. Ми виходимо із власних переконань і позитивно ставимося до ініціативи цієї організації. Якщо це комусь не подобається, це вже їх справа. Головне, що ми вважаємо що чинимо правильно і те, що це принесе користь хлопцям, які проливають кров на сході за нашу з вами незалежність.

Довідка
Joryj K?oc або Йорий Клоц — фолк-рок гурт зі Львова. Гурт сформувався 2008 року, відтоді брав участь у багатьох фестивалях та музичних заходах в Україні та закордоном. Музиканти використовують українську латинку як елемент творчості.

Захар Чорняк

Архіви