Громадськість контролюватиме роботу депутатських комісій ЛМР

Львівській міськраді пропонують створити громадські колегії при постійних депутатських комісіях, щоб контролювати роботу цих комісіями.

Про це сьогодні, 14 грудня, на прес-конференції повідомив лідер Львівської міської організації політичної партії «Громадянська позиція» Теодор Дяків.

«Ми пропонуємо, щоб партії, які не потрапили у владу, не займали пасивну позицію, – сказав Дяків. – Партії в міжвиборчий період повинні намагатися співпрацювати з владою, пропонувати шляхи вирішення проблем».

Член «Громадянської позиції» Анатолій Забарило розповів, що формат такої співпраці з владою має бути бюрократичний, тобто свої пропозиції вони будуть подавати у вигляді проектів ухвал.

Серед головних ініціатив «Громадянської позиції» – реєстрація статуту територіальної громади міста Львова, пропозиції до бюджету Львова на 2011 рік і Положення про громадські колегії у Львівській міській раді. Загалом вони підготували близько 15 пропозицій, які планують поетапно подавати на розгляд міської ради.

Теодор Дяків акцентував увагу на ідеї створення громадських колегій у Львівській міськраді, які би мали забезпечувати прозорість прийняття рішень депутатськими комісіями.

За словами Дяківа, завдяки присутності представників громадських організацій, що відповідають профілю тих чи інших депутатських комісій, громадські колегії дозволять «впливати і, можливо, попереджувати прийняття рішень, які не відповідають інтересам громадськості, і пропонувати на розгляд комісій ті пропозиції, які формуються в цих організаціях».

Анатолій Забарило зазначив, що в них уже була попередня розмова з секретарем ЛМР Василем Павлюком, який «не заперечував прийняття цього документу».

Архіви