Голови ЛОДА та їхні заступники не пишуть диктанти з української мови

До 11 листопада державним службовцям треба було надіслати диктанти на адресу департаменту освіти і науки облдержадміністрації: 79 008, м. Львів, вул. Просвіти, 4а.

Як повідомляв "Щоденний Львів" раніше, 8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови та у рамках відкриття Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, для службовців Львівщини також проводився конкурс (диктант) на знання державної мови. Диктант звучав у прямому ефірі телепрограми «Вже ранок» Львівської обласної державної телерадіокомпанії з 9.00 до 9 год. 15 хв. До 11 листопада диктанти треба було надіслати на адресу департаменту освіти і науки облдержадміністрації: 79008, м. Львів, вул. Просвіти, 4а. Підсумки цьогорічного диктанту ще не підбито.

У 2011 році учасниками радіодиктанту стали загалом 3 316 осіб, у 2012-му році – 4 335. За 2010-й рік інформація відсутня. Диктант для державних службовців проводився вперше у 2012-му році (кількість учасників – 1 185). Аналіз типових помилок не робили. 

Голови Львівської обласної державної адміністрації та їхні заступники участі у диктантах не брали. Участь у диктантах є добровільною. Таку офіційну відповідь одержав Львівський прес-клуб на інформаційний запит з цього приводу. 

Архіви