Футболісти команди «Карпати» презентували календар проти насильства

16 листопада у Львові на стадіоні «Україна» футбольний клуб «Карпати» спільно з проектом Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент» презентували  фотокалендар на 2012 рік проти домашнього насильства зі світлинами футболістів клубу, на яких гравці переконують, що насильство у родині є неприпустимим. 

 

«Львівські «Карпати» стали  першою командою, яка спільно з Євросоюзом створила соціальний календар. Футболісти з одного боку показують силу та красу спорту, а з іншого особисто звертаються до фанатів та всіх вболівальників з певними посланнями: «я залишаю агресію тільки на полі», «я використовую силу тільки для перемоги у чесній грі, а не у ставленні до близьких людей». Ми впевнені, що такі звернення стануть прикладом для наслідування», – пояснює керівник інформаційного центру ФК «Карпати» Данило Нікуленко.   

 

Календар розрахований на підлітків та молодих людей, які вболівають за команду та сприймають гравців як приклад для наслідування. Тому презентація календаря розпочалася з товариського «Уроку справжньої мужності» футболістів «Карпат» та юнаків спортивної школи, під час якого футболісти вчили підлітків чесної гри на полі та з близькими. Після товариського матчу футболісти провели автограф-сесію і передали календар до фан-клубу, а також презентували календар всім охочим, хто приєднався до руху проти агресії. Кожна сторінка календаря показує красу спорту та демонструє силу, але у доброму розумінні цього слова. Також в календарі зазначені цікаві факти з історії футболу про чесну гру.

 

«Психологи зауважують, що насильство у сім’ї зростає у родинах вболівальників після перегляду невдалих футбольних матчів. Свою агресію фанати зазвичай переносять на рідних. Ми переконані, що подібні поради футболістів допоможуть стримати фанатів та зменшити рівень агресії», – прокоментувала мету створення футбольного  фото-календаря на 2012 рік проти домашнього Анастасія Троцька, прес-секретар проекту ЄС «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент».

 

5000 примірників календаря буде розповсюджено серед вболівальників клубу, юнацьких та дитячих спортивних шкіл. Також буде створено он-лайн версію календаря, яку можна буде завантажити від 15 грудня 2011 року на офіційному сайті клубу www.fckarpaty.lviv.ua та сайті Проекту ЄС http://vsirivni.com.ua/.

 

«Сила має мати позитивний заряд, тільки тоді є всі шанси на перемогу. Ми взяли участь у зніманні календаря і провели гру з підлітками, щоб показати їм приклад чесної гри і довести, що цей принцип важливий не тільки у спорті, але й у житті. Ми грали за злагоду в родинах», – говорить Ігор  Худоб’як, капітан команди «Карпати».

 

Архіви