«Фронт змін» чи «Народний фронт» недостойні представляти український народ в парламенті, – Олег Мусій

Політичні партії в Україні це – політичні клуби за інтересами імені однієї персони. Політичних партій, такі які мали би бути класичними ідеологічними, на жаль, є одиниці, їх на пальцях однієї руки можна перерахувати. Всі інші – це тушкопродавальці.

Про це заявив під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 124, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), самовисуванець та діючий міністр охорони здоров’я Олег Мусій.

Саме цим він пояснив своє рішення йти самовисуванцем і позапартійним. За його словами, він достатньо довго пропрацював помічником народного депутата, працював з депутатами, фракціями, партіями. І,знаючи цю так звану політеліту з середини, вирішив не зв’язуватися ні з якою партією.

Відповідаючи на питання ведучого, чому Олег Мусій балотується в окрузі, де на попередніх виборах був обраний депутат від «Батьківщини», він сказав:
– Насправді «Батьківщини» як такої, яка йшла до парламенту, не існувало. Існував «Фронт змін» з Яценюком, який долучився до «Батьківщини» Тимошенко. І одразу, наступного дня, після обрання, у Верховній Раді ми побачили перших тушок. Згадайте, це були Табалови. Хто вони такі? Це були висуванці «Фронту змін», але формально – «Батьківщини».

Також міністр охорони здоров’я Олег Мусій вважає, що всі тушки і весь режим Януковича, які призвели країну до клямки і спричинили революцію, це були люди пана Яценюка, люди «Батьківщини». 

– Тому я вважаю, що така політична сила, як «Фронт змін» чи «Народний фронт», недостойний представляти український народ в українському парламенті. Саме тому я – проти формальних висуванців від цієї політичної сили, і вважаю, що вони себе дискредитували в очах українського народу, і абсолютно реальні шанси є перемогти у будь-кого з колишніх висуванців «Батьківщини», – каже він.

Архіви