Дві третіх прикордонників Львівського прикордонного загону побували в зоні АТО

Близько 70% прикордонників, які несуть службу на західній ділянці українського кордону, вже побували на сході. Про це сьогодні, 11 вересня, під час прес-конференції розповів начальник відділу прикордонного контролю Львівського прикордонного загону підполковник Ігор Матвійчук.

За його словами було уже чотири ротації груп прикордонників, які поїхали нести службу на східному кордоні України в зоні АТО. Зараз на сході перебуває група прикордонників Львівського прикордонного загону.

«Кожен реагує по-своєму, але багато просили, щоб їх знову відправили в зону АТО. На щастя загиблих немає, але поранені є», – зазначив Матвійчук.

Він додав, що ротація суттєво не вплинула на роботу прикордонної служби на західному кордоні України.

«Люди з досвідом прикордонного контролю були змушені брати зброю в руки і виконувати обов’язки іншого плану. Але ні черг, ні затримок в роботі це не спричинило, просто зросло навантаження на людей», – розповів Ігор Матвійчук.

Підполковник зазначив, що зараз за рахунок третьої хвилі мобілізації вдалось вирівняти чисельний склад прикордонних загонів.

Що ж стосується посилення кордону з польського боку, у Львівському прикордонному загоні зазначають, що західні сусіди підсилили охорону ділянок між пунктами пропуску, а на самих пунктах число прикордонників залишилось незмінним.

Архіви