До місцевих виборів Альянс “За чесні податки” складе «чорний список» політичних партій

До місцевих виборів підприємці підготують «чорний список» політичних партій. Про це сьогодні, 3 вересня, на прес-конференції у Львові, відповідаючи на запитання Гал-інфо, повідомив Ігор Гурняк, координатор Альянсу «За чесні податки», голова аналітичної групи Комітету підприємців Львівщини. 
«Ми тепер не вживаємо слово «влада». Ми називаємо їх – наші наймані працівники. Єдині контакти з владою у нас – це спроба прорватися на сцену, щоб висловити свою позицію. Ми плануємо сформувати «чорний список» політичних партій. Але це не є лише ініціатива підприємців Львівщини. Ці списки будуть єдиною позицією підприємців України», – повідомив він. 

На запитання Гал-інфо, які політичні сили можуть потрапити до «чорних списків», Ігор Гурняк відповів: «В цей список потраплять ті політичні сили, які шкодять розвитку бізнесу по всій Україні. Але ми повинні розуміти, що консультації будуть проводитися на всеукраїнському рівні, тому не виключено, що Схід буде лояльнішим до одних політичних сил, Захід – до інших. Та ці «чорні списки» будуть тільки погодженими. Всі підприємці сьогодні розуміють, що потрібно ці списки укласти саме спільно. Ці списки будуть укладені протягом місяця». 

Архіви