Дніпропетровщина на межі з Донецькою областю формує зведений загін оборони

У Павлоградському районі Дніпропетровщини, який межує з Донецькою областю і у випадку посилення російської агресії першим зустрічатиме ворога, облаштовують додаткові блок-пости і створюють зведений загін оборони. Про це під час відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом на тему «Як Дніпропетровщина боронитиметься від російських військ? Чим може допомогти Львівщина?» повідомив Сергій Мороз, начальник відділу організації діяльності спеціальних установ міліції ГУ МВС України у Дніпропетровській області, підполковник міліції. Ці блок-пости будуть не мобільними, як попередні, а стаціонарними.

«Для недопущення актів агресії створені блок-пости у всіх напрямках. Зараз їх є 16 на ключових трасах. Більша частина – в східному напрямку. До їх складу входять представники МВС, Національної гвардії, самооборони, громадських формувань. Зараз створюється ще 5 блокпостів», – сказав Мороз.

Він також наголосив, що живої сили Дніпропетровщині не бракує  На Дніпропетровщині, за його словами, є великий гарнізон міліції.

Архіви