Депутати-„свободівці” Львівської облради назвали свої основні досягнення

Сьогодні в рамках двотижневого інформаційного марафону звітів депутатів місцевих рад Львівщини відбувся відео-звіт депутатів Львівської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання „Свобода”.

Голова Львівської обласної організації ВО «Свобода», керівник фракції у Львівській обласній раді Ірина Сех наголосила, що одне з найважливіших соціальних питань, яке вдалося вирішити – це зупинка процесу оптимізації закладів освіти, медицини і культури.

Також, за словами Ірини Сех, область у липні отримала додатковий фінансовий ресурс з держбюджету в сумі 19,6 млн грн. на підвищення рівня оплати праці працівників бюджетної сфери та 6,7 млн грн. на поліпшення умов оплати праці медпрацівників.

При перегляді обласного бюджету за ініціативи ВО „Свобода” додатково передбачили кошти на шкільний автобус (5,5 млн грн.), на професійно-технічну освіту (6 млн грн.), на розвиток української мови (0,7 млн грн.), на придбання сепаратора крові для дитячого гематологічного центру (1,6 млн грн.), на придбання ангіографу для кардіологічно-лікувально-діагностичного центру (4,6 млн грн.), на ремонт і придбання медичного обладнання (5,1 млн грн.), на придбання санітарного автотранспорту та медобладнання для сільських амбулаторій (2 млн грн.), на капітальний ремонт будинків-інтернатів (1 млн грн.), на культуру (4,7 млн грн.), на дитячі спортивні майданчики (1,4 млн грн.), на розвиток сільського футболу (0,6 млн грн.).

Нагадаємо, що сьогодні стартував двотижневий інформаційний марафон звітів депутатів місцевих рад Львівщини

Архіви