Через зміни до закону партії почнуть “полювання на людей”, – КВУ

Виконавчий директор ЛОГО «Комітет виборців України» Оксана Дащаківська переконана, що зміни до закону про місцеві вибори в Україні мають негатив. Про це Оксана Дащаківська зазначила 31 серпня під час засідання Незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір – 2010» на тему: "Які корективи у конфігурацію політичних сил Львівщини внесе виправлений закон про місцеві вибори?".

За словами Оксани Дащаківської, негатив полягає в тому, що партії вже втратили співробітників через попередню редакцію закону, і зараз змушені будуть розпочати "полювання на людей" як для кандидатур, так і для роботи у виборчих комісіях".

Оксана Дащаківська пояснила, що "зміни до закону є насамперед політичними, а не процедурними". "Чимало пунктів ще вимагатимуть роз’яснення від ЦВК, і наразі складно як слід проаналізувати усі зміни, – зазначила Оксана Дащаківська, – Серед одразу помітних позитивних змін можна назвати те, що у виборах можуть брати участь нещодавно створені політичні осередки.

Виконавчий директор ЛОГО "Комітет виборців України" дала свій прогноз щодо впливу нової редакції закону на результати місцевих виборів на Львівщині. "Голосування буде розпорошеним, в результаті чого виникнуть ради, яким важко буде працювати", – зазначила вона. Прогноз Оксани Дащаківської щодо фальсифікацій на виборах був невтішним: "Зловживання на виборах будуть обов’язково".

Нагадаємо, 30 серпня під час позачергового засідання парламенту було внесено зміни до законодавства про місцеві вибори в Україні.

Архіви