Через землю для учасників АТО побилися волонтери і бізнесмени

У п’ятницю під час засідання Громадської ради при Винниківській міській раді було побито п’ятеро активістів цієї ради та громадської організації «Допомога армії України».

Про це сьогодні,10 листопада, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив потерпілий, координатор-волонтер ІГО «Допомога армії України» Олексій Дегтяренко.

За його словами, громадські активісти випадково довідалися, що в резервному фонді міста Винники є 17 га землі, яку можна надати учасникам АТО та загиблим на Майдані. І це питання громадські активісти підняли на засіданні ради у Винниках ще 17 жовтня.

– На жаль, деякі особи, які заробляють на продажу винниківської землі, заявили, що жодної земельної ділянки надавати не будуть, – каже волонтер.

Олексій Дегтяренко стверджує, що в п’ятницю на засідання Громадської ради прийшли депутати Винниківської ради з бізнесменами та 15 осіб в балаклавах з пов’язками «Правого сектора» та нашивками «Укроп». Саме ці особи і спричинили бійку, внаслідок якої постраждали волонтери.
– Бійка відбулася просто в приміщені міської ради на другому поверсі, – стверджує він.
Заколотником, який завдав першого удару в обличчя Олексію Дегтяренку, він назвав місцевого бізнесмена, власника Львівської парфумерної фабрики Ярослава Семенюка.

Як стверджує Олексій Дегтяренко, таке саме засідання громадські активісти провели у Брюховичах напередодні, і голова сільради погодився надати 5 га землі для учасників АТО. При цьому сторони зуміли домовитися. А ось у Винниках місцеві бізнесмени виступають проти цього.

Зі свого боку Ярослав Семенюк звинуватив Олексія Дегтяренка в брехні.
– Є записи відеокамери, на яких видно, що він поїхав без підбитого ока. А де він потім побився, я не знаю, – стверджує бізнесмен з Винників.

Також, за його словами, він не проти надання землі для учасників АТО. Але Семенюк проти того, щоби надавати певну ділянку, тому що там вже розташована забудова, яку доведеться знести. Ярослав Семенюк також стверджує, що ані забудова, ані земля, яку хочуть надати, йому не належить.

Архіви