БРИФІНГ

«Чому лізинг став для підприємців та муніципалітетів привабливим інструментом фінансування? Тренди-2018, прогнози та аналіз».
Брифінг відбудеться в рамках V Міжнародної конференції «Лізинг в Україні: Нові можливості та виклики».

Спікери:

  • Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації;

  • Михайло Довбенко, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності;

  • Віктор Галасюк, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва;

  • Руслан Демчак, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності;

  • Олександр Залєтов, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг;

  • Сергій Тігіпко, голова спостережної ради АТ «ТАСКОМБАНК»;

  • Олександр Кощеєв, голова ради директорів Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців».

Довідка

Конференція «Лізинг в Україні: Нові можливості та виклики» відбудеться 12-13 квітня і є відкритим заходом для акредитованих ЗМІ. Під час конференції журналісти матимуть нагоду взяти бліц-інтерв’ю у ключових спікерів заходу.  

Організатор конференції: Асоціація лізингодавців України за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Метою конференції є забезпечення ефективного фінансування бізнесу в Україні, розширення розуміння потенціалу нових інструментів (лізинг, фінансовий лізинг), обговорення законопроекту «Про фінансовий лізинг». Під час конференції представники провідних українських та європейських лізингових спільнот, підприємці, разом з представниками влади обміняються досвідом, ідеями та обговорять реалії і перспективи розвитку лізингового ринку України.
Повна програма конференції за посиланням http://conference.uul.com.ua/?<wbr />page_id=74

Контакти для акредитації: [email protected], тел.: 067-670-77-30; 050-513-59-03

Брифінг відбудеться 12 квітня 2018 року з 16-00 до 16-30 за адресою: Львів, вулиця Яна Матейка, 6, готель «Дністер», конференц-зал «Панорама» (9 поверх).  

Архіви