Батенко каже, що не писав заяви на входження до фракції ПР у новому парламенті

Депутат Львівської обласної ради, кандидат у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 123 Тарас Батенко стверджує, що не писав заяви про входження у майбутньому парламенті до фракції Партії регіонів.

Заяву з цього приводу він оприлюднив сьогодні під час прес-конференції.

«Днями в одній із інтернет-агенцій Львова з’явилася інформація про те, нібито я один із тих, хто «ще до початку виборів написав в Адміністрації Президента заяву на вступ у фракцію Партії регіонів у разі свого проходження до парламенту». Це відверта брехня. Заявляю, що жодного відношення до Партії регіонів та її сателітів не мав, не маю і не матиму в майбутньому. Тим більше, не маю наміру писати будь-які заяви на вступ до цієї політичної сили чи фракції у майбутньому парламенті», – заявив Батенко.

Також він запевнив, що у разі свого проходження до Верховної Ради працюватиме «лише у форматі демократичної коаліції».

«Я підписав зобов’язання перед Українською республіканською партією Левка Лук’яненка про те, що у випадку порушення цього пункту я складу з себе депутатські повноваження», – сказав він.

Батенко назвав чорними технологіями інформацію про те, нібито він писав якісь заяви на вступ до ПР, і заявив, що буде судитися з тією інтернет-агенцією, яка написала про це.

Нагадаємо, Тарас Батенко представляє Українську республіканську партію і йде на вибори як самовисуванець по 123-му виборчому округу (з центром у м. Перемишляни).

 

L

Архіви