«Архібуд» представив проектні пропозиції будівництва готельно-рекреаційного комплексу на території парку Знесіння

ТзОВ «Архібуд» представив проектні пропозиції будівництва готельно-рекреаційного комплексу на території парку Знесіння на сьогоднішньому засіданні Прес-клубу.

«Відмовившись від ідеї будівництва житлового кварталу, ми вирішили будувати готельно-рекреаційний комплекс», – повідомив співзасновник ТзОВ Віктор Коць. 

За його словами, компанія планує разом з комплексом облаштувати ландшафтний парк. Загальна площа ділянки, яку орендує «Архібуд» складає близько 3 га, з них під забудову планується відвести 0,7 га. «Після будівництва решту – тобто 2 га – передамо парку «Знесіння», – сказав Коць. 

Планується будівництво комплексу апартаментного типу, що передбачає невисотну забудову – 3-4 поверхи. 

Зокрема, апартаментна частина комплексу буде міститись на території, де буде облаштовано ландшафтний парк. 

Окрім самого готелю і апартаментів планується будівництво басейну та підземного паркінгу. 

Наразі Архібуд подав заявку на виготовлення містобудівного обґрунтування після якого проектні пропозиції буде винесено на громадські слухання. 

5 липня 2007 року Львівська міська рада затвердила ТзОВ «АрхіБуд» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,945 га на вул. О.Довбуша, 15 в оренду терміном на 10 років для будівництва об’єктів архітектурної діяльності.

У січні 2008 року Господарський суд Львівської області призупинив дію двох ухвал ЛМР (№612 і 1023), якими було надано ТзОВ «Архібуд» земельну ділянку у парку Знесіння (вул. Довбуша, 15) під забудову житлового елітного кварталу.

Ряд громадських організацій Львова, у тому числі Громадський форум Львова, виступили проти забудови, заявивши, що ця ділянка знаходиться на території парку «Знесіння».

Архіви