Абітурієнтів підбурюють до акцій протесту репетитори, які не виправдали надій

Абітурієнтів підбурюють до акцій протесту репетитори, які не виправдали надій, заявила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, коментуючи протести учасників ЗНО, які задвали англійську мову.

“Діти у Дрогобичі мали б готуватися до тесту з історії, не вистоювати під міською радою на пекучому сонці. Їх туди вивели репетитори, які взяли чималі гроші та не виправдали сподівань” – наголосила вона.

Л.Середяк нагадала, що всі тексти для тестів беруть автентичні, а не з підручників. “Але ці тексти є однаково складними як для випускників спецшкіл, так і для випускників із сільскої школи” – підкреслила вона.

Водночас вчитель англійської мови стрийської гімназії імені Андрея Шептицького Галина Стецько розповіла, що її учні були назагал задоволені оцінками за англійську мову. Але й вона визнала, що цьогорічні завдання були складніші, ніж минулого року.

Також вона розповіла про те, що багато учнів повідомляють про те, що зробили 10-15 помилок, однак оскільки оцінка за цей тест є рейтинговою, то і цей результат може бути доволі добрим. А з іншого боку, вчителька нагадала, що дитина, яка має оцінку за англійську мову 9, не може здавати тест на 12.

Архіви