28 березня о 13:00 – пресконференція: “Адвокаційна підтримка ВПО жінок у Львові та Львівській області. Підсумки опитування”.

Організатор: ГО “Центр “Жіночі перспективи”.

Промовці:

  • Олена Кальбус, координаторка проєкту ООН Жінки «Адвокаційна підтримка внутрішньо переміщених жінок у Львові та Львівській області», ГО «Центр «Жіночі перспективи»;
  • Надія Костіна, адвокаційна місцева координаторка проєкту, ГО «Центр «Жіночі перспективи»;
  • Анастасія Пирогова, психологиня, місцева координаторка проєкту у Самбірській громаді, переміщена зі Запоріжжя; 
  • Леся Більська, місцева координаторка проєкту у Новояворівській громаді;
  • Ірина Перів, консультантка з юридичних питань в рамках проєкту, громадська діячка; 
  • Оксана Івасів, регіональна координаторка Національної платформи
  • стійкості та соціальної згуртованості у Львівській області.

Контактна інформація: 067 700 50 61, [email protected]

Довідка

Мета проєкту «Адвокаційна підтримка внутрішньо переміщених жінок у Львові та Львівській області» – підтримати зусилля з адвокатури та розбудови спроможності щодо включення особливих потреб внутрішньо переміщених жінок до гуманітарної допомоги у Львові та області.

У рамках проєкту внутрішньо переміщені жінки (жінки-ВПО) та жінки з громади, що приймає, отримують  доступ до необхідної гуманітарної, психосоціальної, інформаційної, правової, економічної та іншої підтримки. А також жінки-ВПО братимуть участь у прийнятті рішень та відстоюванні прав, щоб вони були включені не тільки в гуманітарну допомогу, але й в інші плани та програми в громадах та на національному рівні.

Одним з перших етапів проєкту було проведення дослідження у 9-ти громадах області щодо потреб ВПО. У дослідженні взяли участь близько 400 жінок-ВПО та місцевих мешканок у таких громадах: Великомостівська, Жовківська, Заболотцівська, Стрілківська, Новояворівська, Самбірська, Червоноградська та Сколівська ТГ і місто Львів.

Досліджували такі напрямки: житло, харчування, санітарні умови, доступність до психологічної, юридичної, медичної та гуманітарної допомог, доступність до навчання, доступ до інформації щодо працевлаштування, взаємодія з місцевими мешканцями, в т.ч. їхнє ставлення до ВПО.

Захід проводиться за підтримки проєкту ООН Жінки в Україні «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні», що фінансується Урядом Швеції, та в співпраці з офісом віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Пресконференція буде у Львівському пресклубі за адресою: проспект Шевченка, 11, 2-й поверх.

Вхід у Пресклуб – за журналістськими посвідченнями й підтвердженою акредитацією!

Акредитація за телефоном: 067 67 07 730 або за адресою електронної пошти: [email protected]

Архіви