27 липня – престур у Великомостівську ТГ: “Виклики для громади та переселенців у Великомостівській ОТГ».

ПРОГРАМА

8:45 – збір журналістів, вул. Городоцька, біля ТЦ “Скриня”.

9:00 – виїзд у Великомостівську ОТГ.

10:00 – відвідини Благодійного фонду «Соціально-реабілітаційний центр опіки дітей «Дитячі стежинки», що допомагає дітям, які позбавлені батьківської опіки та дітям у складних життєвих обставинах,  у тому числі зі статусом ВПО.

12:00 – відвідини тренінгу з протидії домашньому насиллю для жінок-ВПО та місцевих мешканок. Під час тренінгу жінки зможуть отримати консультацію психолога та юриста.

13:30 – 14:30 – обід

15:00 – виїзд до Львова.

Координаторка проєкту Womens New Horizons – Олена Кальбус.

Місцева координаторка у Великомостівській ОТГ – Оксана Гриців.

Для участі в престурі зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/ViHae6TEsHcK6bpH9

Контактна особа: прессекретарка проєкту Заріна Акопянц, 097 934 55 77, (https://www.facebook.com/zarina.akopyanc )

Довідка про проєкт

Мета проєкту Womens New Horizons – надати допомогу жінкам-ВПО у сфері задоволення найбільш актуальних потреб та реалізації їхніх прав на участь у прийнятті рішень на місцевому та регіональному рівнях.

У рамках проєкту внутрішньо переміщені жінки (жінки-ВПО) та жінки з громади, що приймає, отримують доступ до необхідної гуманітарної, психосоціальної, інформаційної, правової, економічної та іншої підтримки. Проєкт заохочує жінок-ВПО брати участь у житті громади, ініціювати прийняття важливих для ВПО і мешканців рішень як на місцевому, але й національному рівнях.

Одним з перших етапів проєкту було дослідження у 9-ти громадах області щодо потреб ВПО. У дослідженні взяли участь близько 400 жінок-ВПО та місцевих мешканок у таких громадах: Великомостівська, Жовківська, Заболотцівська, Стрілківська, Новояворівська, Самбірська, Червоноградська та Сколівська ТГ і місто Львів.

У рамках проєкту уже відбулися престури у Сколівську, Новояворівську, Самбірську, Стрілківську, Червоноградську, Заболотцівську та Жовківську територіальні громади.

 

Архіви