2 грудня о 15:00 – пресконференція: “Проти всіх форм рабства. Оприлюднення результатів Національного дослідження (зокрема – у Львівській області) з питань міграції, торгівлі людьми та інших форм експлуатації мігрантів. Період дослідження: серпень-листопад 2021 року”.

Дослідження здійснено на базі національного репрезентативного опитування «Омнібус» за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні до Міжнародного дня боротьби за скасування рабства, який у світі відзначають 2 грудня.

Організатор заходу: ГО «Центр «Жіночі перспективи».

Промовці:

    • Олена Кальбус, координаторка проєктів з протидії торгівлі людьми ГО «Центр «Жіночі перспективи»;
    • Надія Костіна, PR-менеджерка ГО «Центр «Жіночі перспективи»;
  • Наталя Возняк, старша оперуповноважена в особливо важливих справах управління міграційної поліції ГУНП у Львівській області;
  • Микола Немчук, начальник відділу сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Довідка від організаторів:

Дослідження має на меті підвищити рівень знань та оцінити тенденції у сфері міграції, неврегульованої міграції, торгівлі людьми, експлуатації, насильства та жорстокого поводження з мігрантами та їх дискримінації; вплив пандемії COVID-19 на ситуацію міграції і торгівлі людьми в Україні; визначити рівень обізнаності населення щодо всіх цих явищ.

Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме 2 грудня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. В Україні документ набрав чинності 15 лютого 1955 року.

Пресконференція відбудеться у Львівському пресклубі за адресою: проспект Шевченка, 11, 2-й поверх.

Вхід у Пресклуб – за журналістськими посвідченнями і підтвердженою акредитацією. Маски – обов’язкові!

Акредитація за телефоном: 067 67 07 730 або за адресою електронної пошти: [email protected].

Архіви