15 жовтня о 12.00 – засідання: “Хто готовий стати міським головою Львова у 2020 році, а кого бачать на цій посаді львів’яни?”.

Учасники:
– Тарас Радь, аналітик ГМ “Опора”;
– Наталія Зайцева-Чіпак, директорка українського центру вивчення громадської думки “Соціоінформ”;
– Мар’яна Малачівська, керівниця соціологічної агенції “Фама”;
– Олексій Роговик, регіональний аналітик громадського руху “Чесно”;
– Микола Бучин, доктор політичних наук, професор НУ “Львівська політехніка”.

Довідка
У Львівському пресклубі розпочинає роботу пресцентр “Місцеві вибори-2020”.
Він працюватиме віднині і до закінчення наступних місцевих виборів – чергових або дочасних – як це вирішить Верховна Рада.

Головна увага пресцентру буде віддана виборам депутатів Львівської обласної ради і Львівської міської рад. А також – виборам голів міських рад у Львові та містах обласного підпорядкування: Бориславі, Дрогобичі, Моршині, Новому Роздолі, Самборі, Стрию, Трускавці, Червонограді (перелік міст – за алфавітом).

У пресцентрі “Місцеві вибори-2020” суб’єкти виборчого процесу – майбутні кандидати у міські голови і кандидати у депутати, а також представники партійних організацій, що мають намір висунути своїх кандидатів на виборах, вестимуть діалог з представниками громадських організацій, експертами і, найважливіше, виборцями. Для того, щоб переконати громадськість у фаховості і моральності претендентів до роботи в органах місцевого самоврядування.
Усі заходи пресцентру “Місцеві вибори-2020” – дискусії, дебати, круглі столи, обговорення, тематичні зустрічі, пресконференції, брифінги – відбуватимуться у форматі: відеозапису..

Архіви