10 тисяч вояків, які, нібито, голосуватимуть, – фарисейська спроба обдурити суспільство – замкомбата “Київська Русь”

Українське військо, особливо та його частина, що сьогодні реально воює на Донбасі, бореться з тотальним відчуттям огиди щодо виборів до парламенту. Партії, що виникають напередодні виборів, кулуарні методи формування списків, засилля біллбордів, фальшиві та надокучливі ролики на телебаченні, фальшиві «телегерої» та «телевояки» дратують військових.

Про це у Львівському прес-клубі сказав кандидат в депутати у 117 виборчому окрузі Роман Семчишин.

– Підставою для таких настроїв є й позбавлення вояків Донбасу можливості проголосувати на виборах. Де-факто значна кількість вояків голосувати не буде, тобто не зможе! Вояки мають зброю, мають патрони, мають право воювати, але не мають бюлетенів та можливості проголосувати. Вони позбавлені фундаментального права – права голосу, права обирати владу. Це неправильно, це ганебно! Це ще й небезпечний прецедент – кого позбавлять права голосу наступного разу?,- сказав Роман Семчишин.

– Влада є для того, щоб гарантувати права громадян. Забезпечити це право мали найвищі органи влади – Верховна Рада та Президент. Претензії саме до них! А розмови про десять тисяч вояків, які змінили місце реєстрації та голосуватимуть, – це порох в очі виборців, фарисейська спроба заспокоїти суспільство чи його обдурити. Загалом цей факт є проявом глобальної проблеми нашого суспільства. Теперішня псевдоеліта не поважає та боїться своїх громадян. Що швидше їх випремо звідти – то швидше настане лад та спокій у нашій державі,- зазначив Роман Семчишин.

Влада не відповідає часу, а тому потребує перезавантаження та оновлення, вважає Роман Семчишин.

– Як кандидат в депутати у 117 окрузі, я, Роман Семчишин, вже в п’ятницю виїду зі Львова на місце служби в Дебальцеве, де буду вже в день виборів у неділю зі своїм Батальйоном «Київська Русь».
Нам, учасникам АТО, позбавленим права голосу, в цій ситуації, залишається сподіватися лише на Вас – цивільних.
Ми переможемо! Слава Україні!,- підсумував кандидат.

Архіви