Зинич вважає, що «Експрес» йому недоплатив зарплату, і вимагає компенсації

Продовжуюється корпоративні спори між громадянином Миколою Зиничем і «Видавничою групою «Супердрук». Зинич стверджує, що намагається захистити своє право на отримання компенсації за недораховану заробітну плату. Про це М. Зинич повідомив сьогодні, 19 вересня, під час прес-конференції.

За словами адвоката Андрія Потинського, 10.04.2012 р. Франківський районний суд м. Львова скасував наказ ТзВО «Видавнича група «Експрес» (після зміни найменування ТзОВ «Видавнича група «Супердрук») від 1 вересня 2008 року «Про заходи з оптимізації витрат на оплату праці в умовах фінансово-економічно кризи». Адвокат стверджує, що рішення суду набрало законної сили 20.04.2012 р.

Так, відповідно до наказу від 1 вересня 2008 року для всіх працівників підприємства було встановлено оклад в розмірі 610 грн за місяць, припинено виплату надбавок та заохочень. «Це стосується не тільки мене, це стосується усіх працівників, що працювали з листопада 2008 року. Я вимушений оскаржити цей наказ у суді, бо від початку його підготовки до видання я вважав, що він не відповідає законодавству», – зауважив Зинич.

Відтак, з листопада 2008 року оклад Зинича становив 610 грн, до того – понад 5,6 тис. грн. «За цей період я недоотримав 28, 653 тис. грн, не використав 55 днів відпустки, компенсація за які мала становити 11 тис грн. Мені виплатили лише 1300 грн двомісячної компенсації», – додав Зинич.

Зинич каже, що разом з ним постраждали й інші працівники редакції. Водночас не назвав, ані їхніх імен, ані їхньої кількості. «Я не звинувачує працівників – чому вони погодилися на таку зарплату. Але я не повірю, що вони могли працювати за 610 грн. Це їхнє сумління… Розумію, вони бояться позиватися, знаючи наші суди,.. бояться втратити роботу», – заявив Зинич.

Також стало відомо, що кілька сторін адвокати Зинича озвучували пропозицію щодо підписання «мирової угоди». Однак власники «Супердруку» на ці умови не пристали.

Ще на початку прес-конференції Зинич повідомив, що не намагається когось очорнити, а оперує виключно фактами.

Додамо, що представник ТзОВ «Видавнича група «Супердрук» роздав журналістам прес-реліз, де вказано, що судове рішення, про яке йдеться, станом на 18 вересня не набрало законної сили, товариство оскаржило його в Апеляційному суді Львівської області.

Архіви