ЗАСІДАННЯ

«Як заборона на ввезення нелегальної лісопродукції з України в ЄС позначиться на вирубуванні карпатських лісів? Оприлюднення результатів опитування мешканців Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей».

До участі у засіданні запрошені:

  • Анатолій Дейнека, начальник  Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства;
  • Леонід Кравець, заступник начальника Державної екологічної інспекції у  Львівській області ;
  • Інеса Шемелинець,  завідувач сектору регулювання біоресурсів, розвитку екомережі та природно-заповідного фонду Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області;
  • Олег Листопад, консультант екологічної програми «Удосконалення систем правозастосування та управління в лісовому секторі країн східного напряму Європейської політики добросусідства та Росії» (ENPIFLEG).

Під час засідання журналісти дізнаються, як громадяни оцінюють стан лісу у своїй місцевості; обсяги вирубування лісів та роль лісозаготівлі в місцевій економіці; використання деревини у домашньому господарстві місцевого населення; рівень корупції у сусідніх до них лісогосподарствах.  Крім того, журналісти довідаються, що потрібно зробити для змін на краще у веденні лісового господарства, лісозаготівель і реалізації деревини; як громадяни ставляться до приватизації лісів тощо.

Учасники засідання Прес-клубу отримають брошуру «Правозастосування в лісовому секторі України: стан, проблеми,  перспективи», яка містить серію досліджень, проведених у рамках програми ENPI-FLEG в Україні, та дізнаються про започаткований «Телекритикою» й ENPI-FLEG конкурс для всіх видів ЗМІ, присвячений Міжнародному року лісів.

Журналістам із районів компенсовують витрати на транспорт!

 Акредитація до 15.00 15 лютого 2011 року за тел; 235-77-90, 067-670-77-30

або pressclub@pressclub/lviv.ua

 

Архіви