ЗАСІДАННЯ

«Як змінилася якість послуг із перевезення пасажирів у Львові за час роботи нової транспортної схеми? Результати дослідження».

Учасники:

  • Андрій Лепак, президент ІПЦ «Наше право»; 
  • Богдан Зелений, юрист ІПЦ «Наше право»;
  • Галина Кунька, юрист ІПЦ «Наше право»;
  • Ігор Гулик, головний редактор газети «Львівська газета»;
  • Степан Сухарина, веб-майстер сайту www.router.lviv.ua, представник ІТ-компанії «AVYS».

Організатор заходу: «Інформаційно-правовий центр «Наше право» за підтримки програми «Верховенство права»  Міжнародного фонду «Відродження».

На засіданні будуть оголошені результати дослідження громадської думки про якість надання послуг із перевезення пасажирів у Львові. Польовий етап дослідження ІПЦ «Наше право» провів за підтримки МФ «Відродження» 14-18 січня 2013 року. Інтерв’юери опитали 600 респондентів – пасажирів автобусів. Опитування відбулося методом стихійної вибірки на фіксованих зупинках громадського транспорту в різних частинах Львова.

Експерти оцінять результати запровадження і функціонування у Львові нової транспортної схеми та її наслідки для пасажирів. Журналісти довідаються, наскільки  львів’яни задоволені роботою громадського транспорту, що насправді відбулося з маршрутною мережею торік і як міська влада контролює перевізників.

Також буде проаналізована практика розгляду скарг пасажирів про захист і відновлення порушених прав уповноваженими контролюючими органами. Зокрема, буде оприлюднено перебіг судової справи  за позовом ІПЦ «Наше право» до управління транспорту та зв’язку ЛМР, що її розглядає Франківський районний суд Львова.

Контакти: ІПЦ «Наше право»: (032) 236 70 49, [email protected]

Архіви