Ймовірні кандидати у депутати до ВРУ у Львові одержали у Фейсбуці 2 424 голоси за сім днів

16 січня керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович повідомив у Прес-клубі (аудіозапис на Youtube) про результати дослідження щодо підтримки ймовірних кандидатів у депутати до Верховної Ради у мажоритарних виборчих округах Львівщини.

Того ж дня Прес-клуб розмістив на своєму акаунті у Фейсбуці – pressclublviv – чотири варіанти голосувань за потенційних кандидатів. До кандидатур, шанси яких досліджувала група «Рейтинг», користувачі соціальної мережі у цьому голосуванні можуть додавати також і свої.

Голосування триватиме до переддня виборів, а його хід та проміжні підсумки будуть періодично проаналізовані фахівцями під час прес-конференцій і круглих столів у Прес-клубі. Поточні результати голосувань будуть оприлюднені щотижня – у вівторок – на сайті Львівського прес-клубу та на порталі «Щоденний Львів», а інформаційні повідомлення – надіслані у партійні організації та потенційним кандидатам чи їхнім представникам. Цілком ймовірно, що голосування у соціальній мережі також підштовхне партії до проведення праймерізу, якого, вочевидь, захоче громада.

Підсумки станом на 24.00 23 січня. Виборчий округ №1 (Сихівський, частина Личаківського району м.Львова): Андрій Парубій («Наша Україна») – 291 голос, Юрій Михальчишин (ВО «Свобода») – 253 голоси, Орест Шейка («Фронт змін») – 43, Михайло Хміль («Фронт змін») – 32, Мирослав Маринович, віце-ректор УКУ – 9 голосів.

В окрузі №2 (Залізничний і частина Шевченківського району м. Львова) несподіваним лідером є невідомий у партійних колах Олександр Кирієнко – 361 голос «за». Його підтримують, можливо, ті, хто не знайшов у списку свого кандидата-партійця або ж не довіряють партійним висуванцям. На другому місці – Ірина Фаріон (ВО «Свобода») – 293 голоси. Третій результат у Ігоря Лисого («Фронт змін») – 142 голоси. Четвертий – Юрій Підлісний («Фронт змін») – 71 голос. П’ятий – Володимир В’ятрович, історик, екс-керівник головного архіву СБУ, – 30 голосів.

Округ №3 (Франківський та Галицький райони м. Львова): Пилип Пилипенко (ВО «Свобода») – 131 голос, Степан Кубів («Фронт змін») – 83, Святослав Шеремета (НРУ) – 5, Віктор Пинзеник (ПРП), Тарас Стецьків («НУНС»), Віра Лясковська («Україна Соборна») – по 2 голоси.

Округ №4 (Пустомитівський район, частина Личаківського і Шевченківського районів м. Львова): Ярослав Мудрий (ВО «Свобода») – 129 голосів, Оксана Юринець (УДАР) та Микола Кадикало («Фронт змін») – по 61 голосу, Юрій Антоняк («Зарваницька ініціатива») – 9, Юрій Кужелюк («Україна Соборна») – 6.

Найактивніше голосують в окрузі №2 – 1222 голосів. Постійно стежить за процесом – 251 користувач Фейсбуку. Голосування триває.

Архіви